רשימת קיצורי מקלדת
פתיחת תפריט ניידים

מטיילים עם wishtrip

החל מחודש אפריל 2019 יוכלו המטיילים בזכרון יעקב להשתמש באפליקציית WishTrip  וליהנות מאתרים היסטוריים, אטרקציות למשפחה, אומנות, יקבים סיורים ועוד הרבה

המבקרים בזכרון יעקב, יוכלו לסייר במושבה וסביבתה בעזרת אפליקצית WISHTRIP שעמה התקשרה המועצה המקומית כאחד מאמצעי השיווק לקידום ומינוף התיירות והכלכלה המקומית.

אפליקצית WISHTRIP הינה מיזם ישראלי כחול לבן, שרשם על שמו 29 אלמנטים כפטנט עולמי, וממוקם  בין 20 החברות המובילות בעולם בתחום הטק בתיירות. האפליקציה הושקה לראשונה בשנת 2018 וכבר צברה כמיליון הורדות. האפליקציה החינמית למשתמש הפרטי, בנויה גם כרשת חברתית, משולבת בתוכנת ניווט המאפשרת למשתמש לעקוב אחר המסלולים באמצעותה, וכן, להטמיע כל אינפורמציה על הפעילות התיירותית והתרבותית המתרחשת באזור בו נמצאים המטיילים.

אפליקציית הטיולים החדשה WishTrip מעניקה למשתמש המטייל כלי טכנולוגי מצוין להנצחת חווית הטיול שלו על ידי תיעוד מסלולי הטיול שיצר וסימונם במדויק על מפת הניווט, תיעוד בוידאו, בתמונות ובמלל ללא הגבלה, שיתוף וכן, מעקב אחר חוויות ומסלולים שיוצרים אחרים.

WishTrip, מיועדת לכל מטייל, תיירות חוץ ופנים, חובבי טבע, למשפחות עם ילדים, למטיילים בודדים, לחובבי היסטוריה, למשוגעים על טבע, לחבר’ה אחרי צבא, לאלו שאוהבים לטייל בארץ ולאלו שמעדיפים את העולם, לאלו המעדיפים חוויה עירונית לעומת אלו המעדיפים מסלולי טבע אתגריים ואזורים כפריים – כלומר למגוון רחב של מטיילים.

באפליקציה תוכלו למצוא מגוון רחב של מסלולי טיולים ואתרים בזכרון יעקב, בארץ ובעולם.  מלבד מנקודות העניין תצוינה גם פעילויות חווייתיות תיירותיות המתרחשות וכן סיורים מונחים על ידי מורי דרך ומדריכי טיולים. המועצה פועלת להעלות לאוויר כמה שניתן נקודות ענין ופעילויות ותמשיך להזין את האפליקציה במירב האינפורמציה שבידיה במהלך כל השנה.

להורדת האפליקציה בחינם לבעלי אנדרואיד: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.recntrek
https://itunes.apple.com/us/app/wishtrip-trips-gps-video/id1162821098?mt=8


להורדת האפליקציה בחינם לבעלי אייפון -