מועצה מקומית זכרון יעקב

פתיחת תפריט ניידים

פוגשים אנשים ומיזמים בזכרון

יום א', 16/7/17 בשעות 17:30 – 20:00


יש אנשים חולמים בזכרון, אבל הם גם יודעים להגשים! וזו הזדמנות לכולנו לפגוש ולהכיר מקרוב את תשעת המיזמים הפועלים בזכרון למען הקהילה ולמען עידוד והטמעת ערכי הסביבה והקיימות.

'השותפות לקיימות אזורית מקיימת', יחד עם המועצה המקומית זכרון יעקב, ממשיכות עם מסורת  "קהילה מארחת" - הזדמנות לקהילת האזור כולו להכיר את המיזמים הפועלים בקהילה ובחינוך לאורך השנה. הפעם, הציבור מוזמן להתארח ולהכיר את  הפעילות הענפה של מיזמי זכרון יעקב.

לאירוע נבחרו שני לוקיישנים מנצחים: חורשת לנגה וערוץ נחל גיבור. בכל אחד מהם תוכלו לפגוש את המיזמים ואת האנשים הנפלאים שמובילים אותם וליהנות מפעילויות לכל המשפחה. סיורים מודרכים בחורש, סיורי צפרות עם משקפות, הכנת שתילי ירקות ותבלינים, משחק מטמון וירטואלי, מפגש עם סופרים מקומיים, היכרות עם ספריית החפצים  – כל אלה יהיו רק חלק מהפעילויות בשני המתחמים. 

המשתתפים יוכלו "על הדרך" גם לעשות מצווה. במסגרת הפעילות בחורשת לנגה, הציבור מוזמן להביא ילקוטים, קלמרים ומוצרי צריכה לקראת החזרה לבית הספר. 0במצב טוב בלבד). נשות המיזם הקהילתי "גמ"ח קח-תן" יאספו את הפריטים וידאגו להעבירם לילדים הזקוקים להם. זו הזדמנות נפלאה לשמח ילדים נזקקים, ועל הדרך לפנות מקום בבית, לעודד שימוש חוזר ולהפחית פסולת. 

מצפים לראותכם. הכניסה לשני המתחמים חופשית. 
לפרטים נוספים: חיה גלמן דוברת השותפות 0525459967